Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie Kurs doskonalący: „Trening Rozwoju Umiejętności Społecznych – zakres podstawowy” - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Kurs doskonalący: „Trening Rozwoju Umiejętności Społecznych – zakres podstawowy”

Edward Milewski
10.03.2016

W dniach 29 lutego – 4 marca br. w Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie odbyła się kolejna edycja Treningu Rozwoju Umiejętności Społecznych – zakres podstawowy (TRUS-P).

Celem kursu było kształtowanie umiejętności interpersonalnych funkcjonariuszy i pracowników Straży Granicznej poprzez rozwój samoświadomości oraz wgląd w indywidualne zasoby osobowości każdego z uczestników kursu. W oparciu o teorię analizy transakcyjnej uczestnicy kursu zdobyli wiedzę na temat mechanizmów własnych działań  w relacjach z innymi ludźmi.

W zajęciach uczestniczyli funkcjonariusze i pracownicy z: Podlaskiego, Warmińsko- Mazurskiego, Nadwiślańskiego i Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej oraz Komendy Głównej SG i Centrum Szkolenia SG. W sumie w treningach rozwoju umiejętności społecznych przeprowadzonych w CSSG uczestniczyło już 420 funkcjonariuszy i pracowników Straży Granicznej.

  • Uczestnicy treningu TRUS w trakcie zajęć
    Uczestnicy treningu TRUS w trakcie zajęć
  • Uczestnicy treningu TRUS
    Uczestnicy treningu TRUS
do góry