Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie Kurs doskonalący Trening Rozwoju umiejętności Społecznych – komunikacja w sytuacjach konfliktowych dla funkcjonariuszy i pracowników Straży Granicznej (TRUS-K) - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Kurs doskonalący Trening Rozwoju umiejętności Społecznych – komunikacja w sytuacjach konfliktowych dla funkcjonariuszy i pracowników Straży Granicznej (TRUS-K)

Edward Milewski
14.04.2016

W dniach 11-15 kwietnia br. w Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie realizowana jest kolejna edycja Treningu Rozwoju Umiejętności Społecznych – komunikacja w sytuacjach konfliktowych dla funkcjonariuszy i pracowników Straży Granicznej.

Celem głównym kursu jest rozwój samoświadomości oraz poszerzenie palety zachowań podczas komunikacji interpersonalnej w sytuacjach konfliktowych dotyczących funkcjonariuszy i pracowników Straży Granicznej, które wpływają na jakość relacji międzyludzkich oraz poziom wykonywania zadań i obowiązków służbowych. Zrealizowane w trakcie treningu treści programowe umożliwią uczestnikom poznanie własnych zachowań podczas komunikacji interpersonalnej oraz poprawne, werbalne reagowanie w sytuacjach konfliktowych.
W zajęciach uczestniczą funkcjonariusze i pracownicy z: Podlaskiego, Nadwiślańskiego, Nadbużańskiego i Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, a także przedstawiciele Centrum Szkolenia SG.

  • Realizacja kursu Trening Rozwoju umiejętności Społecznych
    Realizacja kursu Trening Rozwoju umiejętności Społecznych
do góry