Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie Flaga Kętrzyna dla Centrum Szkolenia SG - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Flaga Kętrzyna dla Centrum Szkolenia SG

Edward Milewski
06.06.2016

3 czerwca br., w trakcie uroczystego apelu z okazji 25-lecia powołania Straży Granicznej, który odbywał się w kętrzyńskich jednostkach Straży Granicznej Burmistrz Kętrzyna Pan Krzysztof Hećman przekazał na ręce Komendanta Centrum Szkolenia Straży Granicznej płk. SG Michała Stachyry flagę naszego miasta.

Lokalizacja Centrum Szkolenia Straży Granicznej, dotychczasowa współpraca kętrzyńskiego ośrodka z lokalnymi władzami samorządowymi, a przede wszystkim wspólnota zadań realizowanych przez Centrum Szkolenia SG również na rzecz społeczeństwa Kętrzyna uzasadniają ideę wywieszania flagi Miasta Kętrzyn obok flagi Rzeczypospolitej Polskiej i flagi Unii Europejskiej w trakcie uroczystości państwowych i resortowych organizowanych w Centrum Szkolenia Straży Granicznej. Działanie to symbolizuje wspólną tożsamość Kętrzyna i Centrum Szkolenia Straży Granicznej.

 

  • Burmistrz Kętrzyna Pan Krzysztof Hećman przekazuje na ręce Komendanta Centrum Szkolenia Straży Granicznej płk. SG Michała Stachyry flagę naszego miasta
    Burmistrz Kętrzyna Pan Krzysztof Hećman przekazuje na ręce Komendanta Centrum Szkolenia Straży Granicznej płk. SG Michała Stachyry flagę naszego miasta
  • Burmistrz Kętrzyna Pan Krzysztof Hećman przekazuje na ręce Komendanta Centrum Szkolenia Straży Granicznej płk. SG Michała Stachyry flagę naszego miasta
    Burmistrz Kętrzyna Pan Krzysztof Hećman przekazuje na ręce Komendanta Centrum Szkolenia Straży Granicznej płk. SG Michała Stachyry flagę naszego miasta
do góry