Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie Wizyta przedstawicieli Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych w Centrum Szkolenia Straży Granicznej - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Wizyta przedstawicieli Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych w Centrum Szkolenia Straży Granicznej

Wojciech Wróbel
05.08.2016

W dniu 4 sierpnia br. w Centrum Szkolenia Straży Granicznej przebywali przedstawiciele Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych w osobach Pani Aleksandry Grynkiewicz oraz Pana Lesława Głowackiego. W trakcie pobytu przedstawiciele Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych zapoznali się z zadaniami oraz bazą dydaktyczną CSSG. Przedstawiciele PWPW odwiedzili między innymi pracownie technik kryminalistycznych, w tym pracownię do badania dokumentów, treningowy punkt kontroli bezpieczeństwa oraz polową bazę minersko-pirotechniczną.

W trakcie pobytu omówione zostały dotychczasowe formy współdziałania oraz możliwości dalszej współpracy na przyszłość. W szczególności omówiono przygotowania do IX Międzynarodowego Sympozjum Ekspertów Kryminalistyki Służb Granicznych, które odbędzie się we wrześniu 2016 roku przy znacznym wkładzie Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych, która to od wielu lat wspiera działalność CSSG w tym wymiarze.

  • Prezentacja bazy szkoleniowej CSSG
    Prezentacja bazy szkoleniowej CSSG
  • Prezentacja bazy szkoleniowej CSSG
    Prezentacja bazy szkoleniowej CSSG
  • Prezentacja bazy szkoleniowej CSSG
    Prezentacja bazy szkoleniowej CSSG
do góry