Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie Język angielski dla funkcjonariuszy pełniących służbę na lotniskach - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Język angielski dla funkcjonariuszy pełniących służbę na lotniskach

Katarzyna Kamińska
15.05.2017

W dniach 08-12.05.2017 r. w Centrum Szkolenia Straży Granicznej realizowana była pierwsza w tym roku edycja kursu doskonalącego „Język angielski dla funkcjonariuszy pełniących służbę na lotniskach”.

Kurs adresowany był do osób posiadających znajomość języka angielskiego na poziomie A1/A2 zgodnie z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.
W trakcie trwania kursu, uczestnicy mieli okazję przyswajania leksyki z zakresu min. danych osobowych, stanu zdrowia, kontroli dokumentów oraz zatrzymania osoby. Ponadto, uczestnicy rozwijali umiejętność skutecznego komunikowania się w sytuacjach jakie mogę zaistnieć podczas wykonywania zadań służbowych.
Kurs zakończył się zaliczeniem w formie ćwiczenia zaprojektowanego  w takiej formie, aby możliwym było  powtórzenie i utrwalenie materiału realizowanego w trakcie zajęć, a także sprawdzenie umiejętności językowych uczestników kursu.

 

  • Kurs doskonalący "Język angielski dla funkcjonariuszy pełniących służbę na lotniskach"
    Kurs doskonalący "Język angielski dla funkcjonariuszy pełniących służbę na lotniskach"
do góry