Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie Sukcesy funkcjonariuszy CSSG w biegach przełajowych - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Sukcesy funkcjonariuszy CSSG w biegach przełajowych

Sekcja Informacji
14.11.2017

12 listopada 2017 r. w Ogonkach koło Węgorzewa odbyło się Jesienne Święto Biegów dla uczczenia Święta Niepodległości.

Organizatorem tej sportowej imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie, a zawodnicy rywalizowali na  dwóch dystansach: 5 i 10,5 km. Uczestnicy biegli po szutrowych ścieżkach oraz malowniczych leśnych duktach. Wśród rywalizujących nie zabrakło także reprezentantów CSSG, którzy stanęli na wysokości zadania i zdobyli wysokie lokaty.

W klasyfikacji generalnej na dystansie 10,5 km na najwyższym stopniu podium stanął chor. szt. SG Andrzej Luśnia, który dodatkowo wygrał klasyfikację służb mundurowych. W biegu na 5 km kolejny reprezentant CSSG kpt. SG Piotr Witkowski także nie zawiódł wygrywając kategorię M 30 i zdobywając 2 miejsce w służbach mundurowych.

Autor/foto: P. Witkowski