Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie

Nawigacja

Najważniejsze

Wizyta delegacji polskiej Straży Granicznej w Finlandii

W dniach 12-13 września br. Komendant Centrum Szkolenia Straży Granicznej płk SG Roman Łubiński wraz kierownikiem Zakładu Granicznego ppłk. SG Markiem Zygowskim i Radcą w Biurze Spraw Międzynarodowych Komendy Głównej Straży Granicznej por. SG Marcinem Dróżdżem złożyli roboczą wizytę w fińskiej Akademii Ochrony Granic i Wybrzeża.

Jubileusz 140. rocznicy objawień gietrzwałdzkich

W dniu 10 września 2017 r. na zaproszenie Metropolity Warmińskiego Arcybiskupa Józefa Górzyńskiego w obchodach 140. rocznicy objawień i 50. rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Gietrzwałdzkiej uczestniczył płk SG Roman Łubiński, Komendant Centrum Szkolenia Straży Granicznej.

Święto Centrum Szkolenia Straży Granicznej

8 września br. Centrum Szkolenia Straży Granicznej obchodziło 68. rocznicę szkolenia formacji granicznych w Kętrzynie. Swój jubileusz ośrodek uczcił dzień później (9.09) uroczystą zbiórką z udziałem kadry, pracowników, słuchaczy i przyjaciół szkoły. Gospodarzem uroczystości był Komendant Centrum płk SG Roman Łubiński.

X Międzynarodowe Sympozjum Ekspertów Kryminalistyki Służb Granicznych

10. Jubileuszowe Międzynarodowe Sympozjum Ekspertów Kryminalistyki Służb Granicznych po raz kolejny zgromadziło w Kętrzynie liczne grono ekspertów z zakresu badania dokumentów, którzy przez dwa dni (6-7 września br.) rozmawiali nie tylko o fałszywych dokumentach zatrzymanych w trakcie kontroli granicznej czy aspektach skutecznej i efektywnej kontroli na granicach, ale także o tym, jak być o krok przed fałszerzami.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz miesiąc i rok

Wybierz dzień miesiąca

Zapowiedzi

Skróty

do góry