Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie Kolejna edycja kursu nauki języka angielskiego - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Kolejna edycja kursu nauki języka angielskiego

Autor: Katarzyna Kamińska

W terminie 13 – 24.02.2017 r. w Centrum Szkolenia Straży Granicznej realizowana jest druga w tym roku edycja kursu doskonalącego „Zadania z zakresu prowadzonego postępowania administracyjnego wobec cudzoziemców – język angielski”.

Kurs adresowany jest do osób, które w codziennej służbie realizują zadania z zakresu postępowań administracyjnych wobec cudzoziemców. W trakcie zajęć słuchacze przyswajają leksykę oraz zwroty, między innymi z zakresu danych personalnych, kontroli legalności pobytu, zatrudnienia oraz zatrzymania osoby, a także udzielają informacji w związku z wydaną decyzją administracyjną. Kurs kończy się powtórzeniem i utrwaleniem materiału w celu sprawdzenia umiejętności językowych uczestników nabytych w trakcie zajęć.

 

  • Uczestnicy kursu doskonalącego „Zadania z zakresu prowadzonego postępowania administracyjnego wobec cudzoziemców – język angielski”
    Uczestnicy kursu doskonalącego „Zadania z zakresu prowadzonego postępowania administracyjnego wobec cudzoziemców – język angielski”
do góry