Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie Wielkanocne spotkanie - Aktualności

Nawigacja

Aktualności

Wielkanocne spotkanie

SSOiP
31.03.2026

Funkcjonariusze i pracownicy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej i Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie wzięli udział w przedświątecznym wielkanocnym spotkaniu.

Komendant W-MOSG gen. bryg. SG Daniel Wojtaszkiewicz przywitał uczestników spotkania. Wszystkim złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. 
Komendant CSSG płk SG Adam Pacuk życzył by ten szczególny czas, kiedy symbolicznie odradza się życie, był wypełniony nadzieją i wzajemną życzliwością, a świąteczny nastrój przyniósł harmonię i spełnienie zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Podczas spotkania Kapelani Straży Granicznej odmówili modlitwę oraz poświęcili świąteczne potrawy.
Wydarzenie przebiegło w wyjątkowo życzliwej i podniosłej atmosferze, pełnej serdeczności, dobrych słów i świątecznych życzeń.

  • Wspólne życzenia
    Wspólne życzenia
  • Wielkanocne spotkanie
    Wielkanocne spotkanie
  • Spotkanie wielkanocne
    Spotkanie wielkanocne
  • Uczestnicy spotkania
    Uczestnicy spotkania
  • Komendant CSSG i Komendant W-MOSG
    Komendant CSSG i Komendant W-MOSG
  • Życzenia świąteczne
    Życzenia świąteczne
  • Świąteczne życzenia
    Świąteczne życzenia
  • Wielkanocne życzenia
    Wielkanocne życzenia
do góry