W dniach 15-18 czerwca 2015 r. (poniedziałek, wtorek, środa i czwartek) w godzinach od 09.00 do 14.00 w Polowej Bazie Szkoleń Minersko-Pirotechnicznych Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie przy ul. Gen. W. Sikorskiego 78, realizowana będzie III w tym roku edycja szkolenia specjalistycznego z zakresu rozpoznania minersko-pirotechnicznego z wykorzystaniem materiałów wybuchowych pn. „Wybuch i jego skutki” oraz „Wykonywanie prac minerskich”.

Do końca 2015 r. planowane są jeszcze III edycje ww. szkoleń.
Mieszkańców Kętrzyna, a przede wszystkim naszych najbliższych sąsiadów, przepraszamy za dyskomfort związany z prowadzonym szkoleniem.