Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie „Zadania z zakresu prowadzonego postępowania administracyjnego wobec cudzoziemców – język angielski” - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

„Zadania z zakresu prowadzonego postępowania administracyjnego wobec cudzoziemców – język angielski”

Katarzyna Kamińska
19.01.2017

Od 09 stycznia br. w Centrum Szkolenia Straży Granicznej trwa kurs doskonalący pt. „Zadania z zakresu prowadzonego postępowania administracyjnego wobec cudzoziemców – język angielski”.

Kurs adresowany jest do osób, które w codziennej służbie realizują zadania z zakresu postępowań administracyjnych, gdzie niezbędna jest komunikacja w języku angielskim.
W trakcie zajęć słuchacze zapoznają się z leksyką związaną m.in. z danymi personalnymi cudzoziemca, rodzajami decyzji administracyjnych oraz przesłankami do wydania danej decyzji administracyjnej.
Kurs zakończy się w piątek (20 stycznia) ćwiczeniami symulującymi zdarzenia występujące w służbie, które będą podsumowaniem umiejętności językowych nabytych podczas zajęć.

 

  • Uczestnicy kursu doskonalącego "Zadania z zakresu prowadzonego postępowania administracyjnego wobec cudzoziemców - język angielski"
    Uczestnicy kursu doskonalącego "Zadania z zakresu prowadzonego postępowania administracyjnego wobec cudzoziemców - język angielski"
do góry