Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie Warsztaty z zakresu profilowania - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Warsztaty z zakresu profilowania

Krzysztof Mazurowski
18.05.2022

W dniach 16-17 maja 2022 r. w Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie odbyły się zorganizowane przez Zakład Bezpieczeństwa w Komunikacji „Warsztaty z zakresu profilowania”.

W warsztatach udział wzięli eksperci, Pani dr Karolina Wojtasik i Pan dr Maciej Bożek na co dzień pracujący na Uniwersytecie Śląskim, Pan Ryszard Tomiak ekspert Urzędu Ochrony Lotnictwa, a także funkcjonariusze Straży Granicznej w tym: Morskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Nadbużańskiego, Bieszczadzkiego, Karpackiego i Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, Centrum Szkolenia Straży Granicznej, a także Komendy Głównej Straży Granicznej.
Funkcjonariusze przez dwa dni dyskutowali o szeroko pojętym bezpieczeństwie w portach lotniczych, o sposobie przeprowadzania zamachów przez terrorystów, a także o modelach komunikacji jako pomocy w wywoływaniu reakcji behawioralnych.
Przedmiotowe warsztaty odbyły się w ramach projektu nr PL/2020/PR/0074 pt. ”Wymiana doświadczeń formacji granicznych UE w obszarze analizy behawioralnej” finansowanego z Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

  • Warsztaty z zakresu profilowania
    Warsztaty z zakresu profilowania
  • Warsztaty z zakresu profilowania
    Warsztaty z zakresu profilowania
do góry