Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie Piąta edycja kursu doskonalącego „Analizy behawioralne w celu wykrywania i zapobiegania zdarzeniom zagrażającym bezpieczeństwu publicznego w portach lotniczych” - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Piąta edycja kursu doskonalącego „Analizy behawioralne w celu wykrywania i zapobiegania zdarzeniom zagrażającym bezpieczeństwu publicznego w portach lotniczych”

Agata Strachel
05.07.2022

W dniach od 27 czerwca do 1 lipca br. w Centrum Szkolenia SG odbyła się piąta edycja kursu doskonalącego „Analizy behawioralne w celu wykrywania i zapobiegania zdarzeniom zagrażającym bezpieczeństwu publicznego w portach lotniczych”.

Głównym celem przedmiotowego kursu jest kompleksowe przygotowanie funkcjonariuszy do realizacji zadań służbowych z wykorzystaniem analiz behawioralnych w polskich portach lotniczych. Podczas kursu szczególny nacisk położony został na zagadnienia związane z szeroko rozumianą obserwacją osób w strefach ogólnodostępnych, co umożliwi zapewnienie odpowiedniego poziomu ochrony lotnictwa cywilnego w lotniczych przejściach granicznych.
W zrealizowanym przedsięwzięciu uczestniczyli funkcjonariusze Nadwiślańskiego, Śląskiego, Karpackiego, Morskiego oraz  Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

  • Piąta edycja kursu doskonalącego „Analizy behawioralne w celu wykrywania i zapobiegania zdarzeniom zagrażającym bezpieczeństwu publicznego w portach lotniczych”
    Piąta edycja kursu doskonalącego „Analizy behawioralne w celu wykrywania i zapobiegania zdarzeniom zagrażającym bezpieczeństwu publicznego w portach lotniczych”
do góry